top of page
bg_hp_games.png

O  NAŠICH HRÁCH

Naše originální produkty pro všechny věkové skupiny jsou schváleny společností Warner Bros.

Harry Potter: Triwizard Tournament cards

Hledáme spolupráci zavedenými společnostem v oblasti hraček, knih papírenských potřeba a dárků. Hledáme nové partnery v oblasti e-commerce, různých natradičních trhů a dalších obchodních platforem.

LICENČNÍ PRODUKTY: 

 

Stolní hry, Karetní hry, Magnetické hry, Paměťové hry, Hlavolamy, 2D skládačky (obsahuje vystřihování a nalepování).

 

DOBA TRVÁNÍ LICENCE: 2022 – 2024

ÚZEMÍ:  Česká republika, Slovenská republika, Velká Británie, Polsko, Maďarsko.

Originální hry BETEXA lze prodávat ve všech zemích EHP ( Evropský hospodářský prostor).

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA

Čím se naše hry liší od ostatních konkurenčních produktů tohoto segmentu

01

Všechny hry jsou založeny na příběhu Harryho Pottera

Kartičky mají ve hře stejnou funkci jako v příběhu: Zlatonka je karta s vysokým bonusem, Obraceč času slouží významný pomocník (žolík) pro hráče, kteří jej získají atd. Všechny součásti her vycházejí z příběhů Harryho Pottera.

02

Všechny hry byly vytvořeny speciálně pro licenci Harryho Pottera

 

Nepoužili jsme přenos tématu na známé herní principy. Jako například ve hře Cluedo od Winning Moves, Labyrint od Ravensburgeru nebo Dooble. Tento postup nám umožnil přesné zobrazení příběhu Harryho Pottera a jeho prostředí ve všech hrách.

03

Všechny hry zaznamenaly velký úspěch během prvního licenčního období 2004–2009. Jsou to osvědčené trháky s celkovým prodejem více než 125 000 kusů v České republice a na Slovensku během několika let. Hry jsou graficky aktualizovány podle aktuálního manuálu WB a nejnovějších grafických trendů.

04

Všechny hry byly nedávno testovány s dětmi ve věku 7 – 15 let a náhodně vybranými dospělými. Hry neztratily nic ze své přitažlivosti napříč věkovými skupinami. Od všech zúčastněných jsme získali velmi pozitivní odezvu. Dokonce i dospělí, kteří neznali příběh HP, se necítili touto neznalostí diskriminováni a hry si velmi užili.

05

Všechny herní principy byly okamžitě pochopeny během první hry, kdy byl využitý přehledný a jednoduchý návod. Další partie mohly děti hrát úplně  samostatně. Hry mají jednoduchý princip, ale velké množství herních varinat. Každé kolo je velmi odlišné i za účasti stejných hráčů. Hry lze hrát opakovaně, což umožňuje hráčům zlepšovat se a upravovat strategii podle charakteru soupeřů.

06

Hry jsou vyráběny v areálu firmy EFKO v České republice, ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny, v příznivých dodacích lhůtách. Proto je zaručena plynulá dodávka založená na reakci trhu.

 

U většiny klasických merchandisingových produktů použití hlavních motivů na figurkách, tričkách, 3D objektech, plakátech atd. zaručuje značný komerční úspěch.To je samozřejmě stejné i s licencí Harry Pottera. Začlenění příběhu do her však vytváří konkurenční výhodu nad rámec výše zmíněné strategie merchandisingu. Úspěch našich her je podmíněn jejich správnou propagací. Ta zajistí zájem nejen běžných zákazníků vyhledávající licenční produkty, ale také milovníků příběhů HP, kteří se běžně vyhýbají těmto typům produktů. Hry si ale zakoupí, protože jim umožní se stát součástí příběhu Harry Pottera.

Harry Potter board games cards
bg_hp_games.png
bottom of page