top of page
bg_hp_games.png

DESKOVÉ HRY

Všechny hry vycházejí z příběhů Harryho Pottera. Naše hry mají jednoduchý princip, ale velké množství herních variant. Principy her jsou okamžitě pochopeny během první hry, kdy je ideální postupovat podle návodů. Každá partie je velmi odlišná i se stejnými hráči. Vzrušující a zábavné hry pro celou rodinu – hry pro každého.

Cílem hry je získat co největší počet kvintet s nejvyšší bodovou hodnotou. Jedno kvinteto se skládá ze 4 kartiček, které tvoří hřiště, a páté kartičky Camrálu resp. Potlouku nebo Zlatonky. Kvinteto dokončené Camrálem je za 1 bod. Za dokončení kvinteta Potloukem (to mohou učinit i soupeři!) získává hráč mínusový bod. Závěrečné kvinteto se Zlatonkou je za 3 body. Zvítězí hráč s nejvyšším součtem bodů.

6-99

30
minut

2-4
hráči

Snadná

Cílem hry je sestavit řadu kartiček, tvořenou předměty z kouzelnické školy v Bradavicích. Každý hráč sestavuje jednu řadu, která je určena první kartičkou, symbolizující jednu z kolejí z Bradavic. Zvítězí ten hráč, který dokončí svou řadu jako první.

6-99

30
minut

2-4
hráči

Snadná

Cílem hry je sestavit tři čtveřice kartiček s jednotlivými kouzly (Expelliarmus, Stupefy a Expecto Patronum) a zakončit hru kartičkou Brumbálovy armády – vyhrává ten hráč, kterému se to podaří nejdříve.

6-99

30
minut

2-4
hráči

Snadná

Cílem hry je vytvořit řadu z 10-ti kartiček, které symbolizují cestu Zapovězeným lesem, poražení Dolores Umbridgeové a nalezení Testrálů

6-99

30
minut

2-4
hráči

Snadná

Cílem hry je vyrobit co nejvíce lektvarů podle přiložených receptů. Hra končí dokončením posledního lektvaru. Vyhrává hráč s nevyšším počtem dokončených lektvarů.

8-99

30-45
minut

2-4
hráči

Snadná

Během turnaje o Ohnivý pohár musí mladí čarodějové splnit celkem tři úkoly. Každý úkol je představen jednou hrou:

  • První úkol – Souboj s draky

  • Druhý úkol – Rozluštění tajemství Zlatého vejce

  • Třetí úkol – Cesta bludištěm

8-99

30-45
minut/hra

2-4
hráči

Snadná

bg_hp_games.png
bottom of page